Neohodnoceno

Konferenční stolek Craig, 100cm

Vždycky jste si přáli najít truhlu s pokladem? Hotový poklad může skrývat také tento designový konferenční stolek Craig, protože má zboku zabudovanou vinotéku.

Stolek z masivu, konkrétně pak z mangového dřeva, má dále úložný prostor na skleničky či na další lahodný mok, který můžete koštovat s přáteli.

  • Konferenční stolek
  • Rozměry (DxVxŠ): 100 x 40 x 60cm
  • Barva: přírodní
  • Materiál: mango, kov
Na dotaz
10 690 Kč
Kategorie: Konferenční stolky
Záruka: 2 roky
Typ: konferenční stolek
Rozměry (DxVxŠ): 100 x 40 x 60cm
Barva: přírodní
Materiál: mangové dřevo, kov

Konferenční stolek Craig tady není od toho, aby působil nudně. Naopak má vzhled bedny s pirátským pokladem, a to díky zdobenému kování a dalším ozdobným kovovým prvkům. Samotné tělo má však tento konferenční stolek tvořeno z mangového dřeva, které vám přinese do interiéru nádech exotiky. Tento materiál je jako stvořený na výrobu luxusního nábytku. Celkové rozměry tohoto stolku jsou 100 x 40 x 60 cm (DxVxŠ).

Pokud se rozhodnete umístit jej do vašeho obývacího pokoje, potom získáte nábytek ve stylu dva v jednom. Budete totiž mít svou osobní vinotéku, která tento konferenční stůl posouvá na další úroveň. Vinotéka je přístupná zboku, přičemž v druhé polovině stolku je další úložný prostor, který odkryjete částečným odklopením horní desky. Bedna s pokladem tak dostane svůj pravý rozměr. Uvidíte, že toto nevšední řešení u vás bude obdivovat každá návštěva.

Jak na údržbu dřevěného povrchu? Přírodní materiály, jako je mangové dřevo, ocení asi jednou ročně navoskování speciálním voskem na dřevo. Získáte tak hladký povrch příjemný na dotek, který zároveň bude chráněn proti poškrábání. Pravidelnou údržbu můžete provádět pomocí utěrky z mikrovlákna nebo prachovky.

Konferenční stolek Craig, 100cm

Nebojte se vsadit na rady a tipy, které vám nabízí náš magazín o bydlení. Zabýváme se v něm zevrubně interiérovým designem ze všech úhlů pohledu. Zajímají nás luxusní materiály i nevšední design.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: