Jídelní stůl Jack, 140cm

 
  • 1 z 6
 

Mezi důležitá vybavení bytu patří stůl do kuchyně. Jídelní stůl Jack je právě takovým kouskem nábytku, který by mohl sedět do vašeho moderně střiženého interiéru. Je totiž v krásném bílém vysokém lesku.

Hodí se pro 4 osoby, ale v případě nouze k němu přidáte i další dvě místa na sezení.

  • Jídelní stůl
  • Rozměry (DxVxŠ): 140 x 75 x 80cm
  • Barva: bílá, lesklá
  • Materiál: MDF

 

K dostání ve více rozměrech:

 

Dostupnost Skladem u dodavatele
6 890 Kč    
Kategorie Jídelní stoly
Záruka 2 roky
 

Jídelní stůl Jack je z kvalitního materiálu, kterým je lesklá dřevovláknitá deska (MDF) s lakovaným povrchem, který je tak odolný třeba proti polití. Jeho rozměry jsou 140 x 75 x 80 cm (DxVxŠ), takže ke stolu pohodlně usednou 4 osoby, vždy dva a dva naproti sobě. Na kratší strany stolu můžete ale v případě nutnosti přidat další dvě židle k jídelnímu stolu, ale potom se ostatní budou muset uskromnit. Pokud byste chtěli větší provedení, kde se může bez kompromisů usadit více lidí, můžete v naší nabídce zvolit také o něco rozměrnější variantu.

U tohoto stolu vás také zaujmou bytelné nohy, které působí velmi elegantně. Rozhodně k němu budou pasovat další moderní prvky, včetně těch k sezení. Určitě bude vypadat velmi dobře kombinovat bílý lesk s pochromovaným kovem u židlí, jak vidíte také na obrázku k produktu. Tento kousek patří mezi designové jídelní stoly, které také velmi dobře plní svůj účel. Je jednoduchý, a tedy praktický, přičemž vzhled je moderní a stylový.

Při údržbě tohoto stolu dodržujte zásadu vyvarovat se agresivním čistícím prostředkům. Na mastnotu a odolnější nečistoty postačí běžný prostředek na nádobí. Povrch očistěte utěrkou z mikrovlákna, abyste zabránili poškrábání lakované plochy. Určitě nepoužívejte tekuté prášky, které mohou lesklé povrchy poškrábat.

Jídelní stůl Jack, 140cm

Vybíráte vybavení do kuchyně nebo jídelny? Potom se podívejte na náš magazín o bydlení, který vám poradí s výběrem libovolného nábytku. Také se zde dozvíte něco o materiálech a jejich údržbě.

Typ jídelní stůl
Rozměry (DxVxŠ) 140 x 75 x 98cm
Barva bílá, lesklá
Materiál MDF lakovaný
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.