Neohodnoceno

Jídelní lavice Gemma, 200cm

Jídelní lavice Gemma svým designem ozvláštní jídelnu, zimní zahradu či prosklenou terasu.

  • Jídelní lavice
  • Rozměry (DxVxŠ): 200 x 82 x 49cm
  • Barva: přírodní
  • Materiál: akát

 

K dostání ve více rozměrech:

 

Skladem u dodavatele
12 090 Kč
Kategorie: Lavice
Záruka: 2 roky
Typ: jídelní lavice
Rozměry (DxVxŠ): 200 x 82 x 49cm
Barva: přírodní
Materiál: akát

Krásná dřevěná lavička Gemma je vyrobena z masivního akátu a ocelového rámu s práškovým nástřikem. Tato jedinečná lavička bude originální dekorací pro domácnost. Rám je stabilní a byl pečlivě vyroben. Sofistikovaný tvar a pevná konstrukce zaručují pohodlný odpočinek. Povrch sedadla byl vyroben výhradně z přírodního dřeva proříznutého napříč, a proto má každá lavička jedinečný vzhled. Rozměry lavičky jsou 200 x 82 x 49 cm, je v přírodním designu.

Akátové dřevo se získává ze stromů patřících k druhům akátů černých, někdy mylně nazývaných jednoduše akácie. Tento druh pochází ze Severní Ameriky, odkud se rozšířil na plodiny po celém světě a byl nejlépe osvojen v jiho-střední části Evropy, kde černý akát vytváří husté porosty, které Maďaři a Rumuni používají pro vinařství. V průmyslové kultivaci se nachází téměř dvacet poddruhů, mezi nimiž se v naší zemi nejčastěji vyskytují lepkavé, štětinaté a střední odrůdy.

Jak na údržbu lavice z akátového dřeva?

Dřevěná lavice může ztratit svou šťavnatou barvu v průběhu času. Je to přirozený jev, který zachovává její estetický vzhled po dlouhou dobu. Impregnace by měla být prováděna pravidelně, frekvence závisí především na tom, čeho chceme dosáhnout. Na začátku je dobré provádět údržbu každých šest měsíců, pak jednou za dva roky.

Pokud návod k použití nábytku neobsahuje žádné konkrétní údaje, doporučujeme použít profesionální oleje dostupné na trhu, které pronikají do struktury nábytku zvlhčováním zevnitř a odstraňují šedý odstín nebo exotické oleje dostupné v obchodech se zdravou výživou nebo v lékárnách, olivovém oleji, dětských olivách které také pěkně zdůrazňují přirozené zrno nábytku. Při znečištění či zaprášení lavice ji stačí umýt navlhčeným hadříkem s vodou či čističem na dřevěný nábytek.

Jídelní lavice Gemma, 160cm

Ať už vybíráte dřevěnou lavici do jídelny nebo hledáte konkrétní druh nábytku do bytu, určitě se podívejte na náš magazín o bydlení. Je plný inspirace i tipů, jak udržovat různé povrchy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: