Industriální jídelní stůl Nathan, 200cm

 
  • 1 z 5
 

Netradiční prvky interiéru mu dodávají osobitost. Je k tomu ideální také industriální jídelní stůl Nathan, který díky akátovému dřevu kombinovanému s kovovými nohami, nabídne jedinečný nábytek z akátu také do vaší jídelny.

Industriální styl je velmi populární, a tak se nemusíte bát všednosti!

  • Jídelní stůl 
  • Rozměry (DxVxŠ): 200 x 75 x 90cm
  • Barva: přírodní
  • Materiál: akát

 

K dostání ve více rozměrech:

 

Dostupnost Skladem u dodavatele
11 990 Kč    
Kategorie Jídelní stoly
Záruka 2 roky
 

Netradiční prvky interiéru mu dodávají osobitost. Je k tomu ideální také industriální jídelní stůl Nathan, který díky akátovému dřevu kombinovanému s kovovými nohami, nabídne jedinečný nábytek z akátu také do vaší jídelny. Industriální styl je velmi populární, a tak se nemusíte bát všednosti!

Industriální jídelní stůl Nathan má délku 200 cm, a tak je ideální pro 6 až 8 osob, pokud obsadíte také čela stolu. Získáte tak velký jídelní stůl, který nabídne každému dostatek prostoru k pohodlnému stolování. Pokud byste chtěli menší variantu, v naší nabídce najdete také model s délkou 160 cm. Exotické akátové dřevo, které má svůj původ na středovýchodě USA, je tvrdé a odolné, přičemž jeho výrazné prokreslení dodává nábytku z něj vyrobenému jedinečný luxusní vzhled.

Akátové dřevo je zde kombinováno s kovovými nohami. Ty jsou upevněny přiznanými šrouby do desky stolu. Celkový dojem je velmi povedený a bude dominantním prvkem každého stylově pojatého prostoru. Dřevěný jídelní stůl s kovovými prvky této velikosti se hodí nejen do jídelny, ale také do větší kuchyně, záleží na prostorových dispozicích vašeho interiéru.

Jak se o povrch akátového nábytku starat? Je vhodné použít vosky na světlé dřeviny, které ochrání proti poškrábání, ale zároveň dodají také lesk a navrací krásný vzhled dřeva. Ke každodenní údržbě je vhodná čistá utěrka z mikrovlákna, přičemž určitě nepoužívejte agresivní přípravky.

Industriální jídelní stůl Nathan, 160cm

Při výběru nejen jídelních stolů, ale také dalšího nábytku vám pomůže náš magazín o bydlení, do kterého určitě doporučujeme nahlédnout. Přináší vám pravidelnou inspiraci, kterou můžete zužitkovat také ve svém interiéru.

Typ jídelní stůl
Rozměry (DxVxŠ) 200 x 75 x 90cm
Barva přírodní
Materiál akát
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.