Domácí vinotéka Jennifer, 80cm

Akce
8 290 Kč –17 %
Domácí vinotéka Jennifer, 80cm 01
8 290 Kč –17 % 6 890 Kč 5 694,21 Kč bez DPH
Skladem (dodání 2 až 4 týdny)
Možnosti doručení

Možná to je právě domácí vinotéka Jennifer, která bude zdobit interiér vaší jídelny. Nebojte se ji zasadit ani do interiérů moderních, ačkoliv má krásné starožitné provedení. Tato vinotéka domácí je ze světlého dřeva z jedličky, které si bude rozumět se světlými interiéry v klasickém i moderním pojetí. 

  • Domácí vinotéka
  • Rozměry (DxVxŠ): 50 x 80 x 45cm
  • Přihrádky (DxVxŠ): 44 x 70 x 42cm
  • Barva: přírodní
  • Materiál: Jedle

K dostání ve více rozměrech:

Detailní informace

Detailní popis produktu

Domácí vinotéka Jennifer nabízí vkusné provedení. Ačkoliv jde o klasický design, tak světlá barva jedlového dřeva, které je ponecháno ve své původní barvě, dodává tomuto prvku vzdušnost. A stejně tak bude působit také v rámci okolního interiéru. Doslova luxusní nábytek z této vinotéky dělá celkové provedení, které zdobí rovněž charakteristické kováníVinotéku nabízíme v rozměru 80 cm, který je platný pro tuto variantu, ale v můžete si u nás objednat také verzi o něco nižší, která má 60 cm. 

Tato vyšší verze obsahuje celkem 5 polic, kde do každé umístíte hned několik lahví vína. O prostor tedy rozhodně nebudete mít nouzi a můžete si zde uskladnit veškeré vaše oblíbené vinné odrůdy. Díky této vinotéce získá vaše jídelna možnost využití vinného baruprotože horní strana vinotéky nabízí prostor pro rozlévání vína do sklenic. 

Jak udržovat dřevěný nábytekZejména světlé dřevěné povrchy ošetřujte šetrně, kdy vám na běžnou údržbu od prachu postačí utěrka nebo prachovka. Setřít prach běžným způsobem můžete také z kovových částí. Vyhněte se agresivním čističům na bázi chemických sloučenin, které mohou narušovat strukturu povrchu a poničit jej. 

Domácí vinotéka Jennifer, 80cm 04

Zařizování interiéru může být zábava. Přesvědčí vás o tom i náš magazín o bydlení, který pro vás neúnavně připravujeme. Je jen na vás, zda se necháte inspirovat našimi radami a tipy při výběru nábytku. Radíme i s jeho údržbou. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vinotéky a bary
Záruka: 2 roky
Typ: domácí vinotéka
Rozměry (DxVxŠ): 50 x 80 x 45cm
Přihrádka (DxVxŠ): 44 x 70 x 42cm
Barva: přírodní
Materiál: jedle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: