Designový TV stolek Darell, 150cm

Akce
18 490 Kč –18 %
Designový TV stolek Darell, 150cm 01
18 490 Kč –18 % 15 090 Kč 12 471,07 Kč bez DPH
Skladem (dodání 2 až 4 týdny)
Možnosti doručení

Nechte se unést novými trendy, styly a originalitou TV stolku Darell. Potěšte své hosty nejnovějším produktem v souladu s designerskými trendy. Televizní skříňka Darell 150 cm je vyrobená z recyklovaného dřeva. Jeho rozměry jsou 150 x 60 x 40 cm. Materiál masivní recyklované dřevo umožní, že každá kopie stolku je zcela jedinečná.

  • TV stolek
  • Rozměry (DxVxŠ): 150 x 60 x 40cm
  • Barva: vícebarevná
  • Materiál: recyklované dřevo

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krása recyklovaného dřeva

Recyklace dřeva je proces začlenění dřevního odpadu do spotřebních výrobků. Tento způsob využití dřeva se začal využívat již na počátku 90. let v důsledku témat, jako jsou změna klimatu a odlesňování, které přiměly dodavatele dřeva i spotřebitele k vědomému výběru ekologičtějších zdrojů dřeva. Recyklace dřeva je ekologická forma produkce dřeva a je velmi běžná v zemích jako Indie, Austrálie a Nový Zéland, kde jsou zásoby starých dřevěných struktur hojné.

Recyklované dřevo se stalo populární díky svému image jako produkt šetrný k životnímu prostředí. Spotřebitelé se domnívají, že nákupem recyklovaného dřeva bude poptávka po novém dřevě klesat a v konečném důsledku přinese ekologické výhody. Greenpeace také uznává dřevo jako ekologický produkt a uvádí, že recyklované dřevo je nejvýhodnějším zdrojem dřeva. V současné době je recyklované dřevo široce používáno pro výrobu nábytku. Na trhu je z tohoto dřeva k dostání nábytek koloniální a podkrovní. V indickém nábytku z recyklovaného dřeva najdete druhy dřeva, jako je mango, palisandr, teak, akácie. Použitím dřevěného odpadu získají výrobci vynikající výsledky, kdy můžete obdivovat neobvyklou mozaiku barev a struktur.

Jak na údržbu TV stolku?

Recyklované dřevo je velmi odolné, masivní. Nemusíte o něj nijak náročně pečovat.

  • Nábytek z recyklovaného dřeva nevystavujte vysokým teplotám
  • Nábytek nedávejte na přímé slunce, do blízkosti radiátoru a nebo krbu.
  • Chcete-li se vyhnout poškrábání  na vašem nábytku, nepokládejte na něj ostré předměty.
  • Pravidelně čistěte stolek, abyste zabránili usazování nečistot a prachu v jeho zákoutích.

 

Designový TV stolek Darell, 150cm 06

Ať už vybíráte moderní TV stolek nebo hledáte konkrétní druh nábytku do bytu, určitě se podívejte na náš magazín o bydlení. Je plný inspirace i tipů, jak udržovat různé povrchy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Televizní stolky
Záruka: 2 roky
Typ: TV stolek
Rozměry (DxVxŠ): 150 x 60 x 40cm
Barva: vícebarevná
Materiál: recyklované dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: