Designový konferenční stolek Luis, 95cm

Akce
8 590 Kč –19 %
Designový konferenční stolek Luis, 95cm 01
8 590 Kč –19 % 6 990 Kč 5 776,86 Kč bez DPH
Není skladem
Možnosti doručení

Ať už jako postel, truhlík, kuchyňská deska, stůl nebo podlaha - dub je stále oblíbenější surovinou pro stavbu interiérů a nábytku. Rozhodujícími faktory jsou jeho robustnost, nadčasovost, tvrdost a elegance. Designový konfereční stolek Luis je kombinací kovu a dubového dřeva.

  • Konferenční stolek
  • Rozměry (DxVxŠ): 95 x 40 x 55cm
  • Barva: přírodní, černá
  • Materiál: dubové dřevo, kov

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Designový konferenční stolek Luis má desku z dubového dřeva. Nohy tvoří konstrukce z kovu, pod deskou stolu se nachází praktická otevřená police. Rozměry stolu jsou 95 x 40 x 55 cm. Péče o dubové dřevo není nijak náročná. Pro pravidelné čištění konferenčního stolku Luis jednoduše použijte hadřík mírně navlhčený vodou a jemně jej vetřete ve směru zrna. K odstranění skvrn nepoužívejte čisticí prostředky pro domácnost ani čisticí mléko. Dub můžete poškodit i mnoha leštidly na nábytek. Abyste svůj dubový konferenční stolek ochránili, měli byste při jídle používat ubrusy nebo prostírání. Obvykle nejen dobře vypadají, ale také šikovně zabraňují skvrnám od mastnoty a vody. Pokud máte trochu nepořádku, jednoduše uchopte papírový ručník a odstraňte skvrny.

Díky vysokému stáří a extrémně robustnímu dřevu dub kouzlil na lidstvo po mnoho generací. Téměř ve všech starověkých náboženstvích severní polokoule hrála důležitou roli v kultovních aktivitách. Dub byl posvátný nejen pro Germány, ale také pro Kelty, Římany a starověké Řeky. Možná, že již starověké národy provedly pozorování, byť falešné, že do dubů často udeří blesk. Zpravidla byli zasvěceni různým a extrémně silným bohům počasí, jako byli Zeus nebo Jupiter. Navzdory nezastavitelnému vzestupu křesťanství dub neztratil nic ze své důležitosti.

Mezi nábytkem z masivního dřeva je zvláště atraktivní a poutavý designový konferenční stolek Luis. Tento dokonale propracovaný konferenční stolek je vhodný pro interiéry ve skandinávském i industriálním stylu bydlení.

Designový konferenční stolek Luis, 95cm 03

Vybíráte nové skříně či přemýšlíte nad zajímavým konferenčním stolkem? Díky nám je velice snadné vybrat z nepřeberného množství variant, které nabízejí dnešní materiály a designy. Náš magazín o bydlení je tady proto, aby vám tento výběr co nejvíce usnadnil.

Doplňkové parametry

Kategorie: Konferenční stolky
Záruka: 2 roky
Druh dřeviny: dub
Materiál: Dřevo, Slitina kov - hliník
Typ: konferenční stolek
Rozměry (DxVxŠ): 95 x 40 x 55cm
Barva: přírodní, černá
Materiál: dub, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: