Designový jídelní stůl Wilf, 200cm

Akce
24 490 Kč –18 %
Designový jídelní stůl Wilf, 200cm 01
24 490 Kč –18 % 20 190 Kč 16 685,95 Kč bez DPH
Skladem (dodání 2 až 4 týdny)
Možnosti doručení

Kvalita je to, co charakterizuje luxusní provedení nábytku. A přesně to vám dokáže splnit také designový jídelní stůl Wilf. Masivní jídelní stůl je totiž vyroben exkluzivního mangového dřeva, na němž můžete obdivovat jedinečnou kresbu. Netradiční konstrukci potom představují nohy ve tvaru písmene X. 

  • Jídelní stůl
  • Rozměry (DxVxŠ): 200 x 77 x 100cm
  • Barva: přírodní, černá
  • Materiál: mangové dřevo, železo

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Designový jídelní stůl Wilf dokáže uspokojit vaše představy, pokud hledáte opravdu originální a přitom vskutku luxusní kus nábytku. Designéři zde vsadili na masivní dřevo exotické dřeviny, z nějž se tnejkvalitnější části používají k výrobě exkluzivního nábytku. V jinak relativně světlejším dřevě najdete tmavou kresbu. Tento stůl jídelní vám bude skvěle sloužit po dlouhá léta. Jeho celkové rozměry jsou 200 x 77 x 100 cm (DxVxŠ), a tak nepochybně nabídne i dostatek prostoru při stolování. 

Samotná deska stolu je ponechána v přírodní barvě, a tak nechá vyniknout ušlechtilému materiálu. Zaujmou ale také nohy stolu, které mají tvar písmene a jejich povrch je černě lakován. Jako celek tak vzniká nábytek z mangového dřeva, který je nejen elegantní, ale i přes svou velikost působí lehkým dojmem. Povrch dřevěné desky stolu se navíc vyznačuje maximální originalitou, a to díky nedokonalostem v přírodním povrchu, které z něj dělají tolik jedinečný kousek. 

Jak se starat o povrch exkluzivní dřeviny?

Není na tom vůbec nic složitého, protože můžete stůl udržovat stejně, jako libovolný jiný dřevěný nábytek. Jediné, čeho se vyvarujte, to je použití agresivních čistících prostředků. Speciálně pak těch, které jsou na práškové bázi a mohou povrch poškrábat. Ideální údržbě je utěrka z mikrovlákna. 

Designový jídelní stůl Wilf, 200cm 06

Chcete si zařídit opravdu exkluzivní interiér? V tom případě se podívejte na náš magazín o bydlení, kde se vás snažíme pravidelně inspirovat. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Typ: jídelní stůl
Rozměry (DxVxŠ): 200 x 77 x 100cm
Barva: přírodní, černá
Materiál: mangové dřevo, železo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: