Designový jídelní stůl Griff, přírodní 80cm

Akce
8 590 Kč –19 %
Designový jídelní stůl Griff, přírodní 80cm 01
8 590 Kč –19 % 6 990 Kč 5 776,86 Kč bez DPH
Skladem (dodání 2 až 4 týdny)
Možnosti doručení

Pokud se rozhodnete koupit si nový stůl, je důležitou otázkou výběr dřeviny. Designový jídelní stůl Griff je vyroben z mangového dřeva. Kulatá deska stolu je vyvedena ve světlém provedení.

  • Jídelní stůl
  • Rozměry (DxVxŠ): 80 x 76 x 80cm
  • Tloušťka desky: 45mm
  • Barva: přírodní, černá
  • Materiál: mangové dřevo

Tento stůl je k dostání v několika barvách:

  šedá   hnědá  
         

K dostání i v jiné velikosti:

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevo je materiál, který je známý a používán od nepaměti. Kromě estetických kvalit je to především ekologická a plně obnovitelná surovina. K jeho výrobě se nepoužívá nic jiného než fotosyntéza. Designový jídelní stůl Griff o rozměrech 80 x 76 x 80 cm je vyroben pouze ze dřeva, což mu dodává na jedinečnosti.

Mangové dřevo, ze kterého je vyroben jídelní stůl Griff je exotický druh dřeva s rozmanitými, výraznými zrny. Jednou z jeho největších výhod je minimální tendence k deformaci a praskání a navíc je mangové dřevo přirozeně odolné vůči vnějším faktorům, včetně vody. Mangové dřevo pochází z indického stromu manga, z latinského jazyka známého jako Mangifera indica. Je také označováno jako manga modřín, manga strom nebo indické příchutě. Je to druh stromu patřící do čeledi nanipůlek. Nachází se v oblasti Indie, Malajsie a Filipín. Dlouhověké manga stromy se pěstují v oblastech s podnebím podobným tropickému podnebí. Dorůstají až 1200 metrů nad mořem. Žijí až 300 let a více a dosahují výšek až 30-40 metrů.

Mangové dřevo má lahodné plody, které jsou dobře známé po celém světě. Samotné mangové dřevo se však v mnoha případech také používá jako stavební materiál, a to zejména kvůli jeho přirozené odolnosti proti vlhkosti a vodě. Nábytek vyrobený z mangového dřeva má šedou nebo zelenohnědou barvu a hrubou strukturu. Může mít také zlaté odstíny, což mu dodává ušlechtilost. Mangové dřevo se používá v tesařství, na výrobu koloniálního nábytku, kancelářského nebo ložnicového nábytku nebo jídelních stolů. Nábytek z něj je stylový, odolný a pevný. Je možné mu dát jedinečné tvary. 

Designový jídelní stůl Griff, přírodní 80cm 03

Rozhodujete se pro novou sedačku, postel nebo lampu? Zorientovat se v dnešních trendech může být pro někoho náročné. Náš magazín o bydlení je tady proto, aby vám tento výběr co nejvíce usnadnil.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Typ: jídelní stůl
Rozměry (DxVxŠ): 80 x 76 x 80cm
Tloušťka desky: 45mm
Barva: černá, přírodní
Materiál: mangové dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: