Dekorativní vrtulový šroub Lewis, 90cm

 
  • 1 z 3
 

Elegantní vrtulový šroub Lewis je dokonalá dekorace do bytu, jež představuje střet minulosti se současností. Kvalitní hliníková konstrukce s lesklou povrchovou úpravou je ztělesněním odvahy člověka a nikdy nekončící touhy posouvat hranice.

  • Vrtulový šroub
  • Rozměry (DxVxŠ): 90 x 90 x 8cm
  • Barva: stříbrná
  • Materiál: slitina kov, hliník 

 

K dostání ve více rozměrech:

 

Dostupnost Na dotaz
2 190 Kč    
Kategorie Dekorační předměty
Záruka 2 roky
 

Dekorativní vrtulový šroub Lewis o průměru 90 cm stříbrné barvy má lesklou povrchovou úpravu a je vyroben z kvalitní hliníkové slitiny. Díky tomu patří mezi dekorační předměty do bytu, které budou vždy působit nadčasově a luxusně zároveň. Rozhodně také charakterizují majitele takového bytového doplňku, mezi jehož vlastnosti nepochybně patří odvaha a tah na branku. Ukažte tímto stylovým doplňkem, že i vy máte touhu jít stále dopředu!

Ukažte, že máte vítr na své straně a vždy míříte správným směrem. Neomylně za svým cílem. Dekorativní vrtulový šroub se rozhodně hodí jako vyjádření postoje a přístupu k životu třeba do vaší pracovny. Ukážete, že se nikdy nevzdáváte. Bytové doplňky, které nejsou jen ozdoba, ale dokáží prezentovat názory jsou stále oblíbenější. Ztělesnění aerodynamické dokonalosti lopatek vrtulového šroubu neúnavně si prorážejících cestu vpřed, vám bude sloužit jako skvělý motivátor, kdykoliv budete mít tendenci polevit.

Údržba dekoračního předmětu

Údržba dekorativních kovových povrchů není nikterak náročná. V tomto případě můžete použít hadřík lehce navlhčený ve vodě, případně ve vodě s nízkou koncentrací šetrného přípravku na nádobí, pokud chcete sejmout mastné otisky prstů, které mohou zůstat na povrchu předmětu po montáži na zeď. Na běžnou údržbu od prachu potom postačí klasická prachovka.

Dekorativní vrtulový šroub Lewis, 60cm

Protože nabídka bytových doplňků je velmi široká, rozhodně se nezapomeňte podívat na náš magazín o bydlení. Ten vám pomůže s inspirací a výběrem takového doplňku, který se bude ve vašem interiéru skutečně vyjímat.

Typ bytový doplněk
Rozměry (DxVxŠ) 90 x 90 x 8cm
Barva stříbrná
Materiál slitina kov, hliník
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.