Dekorativní vrtulový šroub Lewis, 60cm

 
  • 1 z 3
 

Stylově vyhlížející lesklý vrtulový šroub Lewis je vyroben z kvalitní slitiny hliníku, takže na vás bude působit vždy luxusním dojmem. Třeba ve vašem obývacím pokoji se tato dekorace může snadno stát zosobněním odvěké touhy člověka čelit výzvám.

  • Vrtulový šroub
  • Rozměry (DxVxŠ): 60 x 60 x 8cm
  • Barva: stříbrná
  • Materiál: slitina kov, hliník 

 

K dostání ve více rozměrech:

 

Dostupnost Skladem u dodavatele
1 690 Kč    
Kategorie Dekorační předměty
Záruka 2 roky
 

Dekorativní vrtulový šroub Lewis je v tomto případě v provedení o průměru 60 cm a můžete jej použít kdekoliv v interiéru, kde si najde své důstojné místo. Patří mezi doplňky do pokoje, které umí vyprávět příběhy. Vyprávějí o odvaze a touhách hledat nové hranice dosud nepoznaného. Určitě říkají také něco o cílevědomosti toho, kdo si takový předmět do svého interiéru umístí. Také si vždy jdete za svým?

Ukažte, že umíte posouvat hranice umístěním tohoto dekorativního předmětu třeba do obýváku nebo do pracovny, kdy precizní provedení ze slitiny hliníku nebude jen skvělou dekorací, ale také bude vyjadřovat váš aktivní postoj k životu. Dekorace do bytu tohoto typu vždy podtrhnou dominantní osobnostní charakteristiky jejich majitele.

Jak pečovat o dekorace z kovu?

Kovový povrch dekorativního vrtulového šroubu můžete velmi snadno udržovat běžnou prachovkou. Pokud se vám stane, že na jeho lesklém povrchu ulpí nějaké otisky prstů, což se může stát zejména při jeho instalaci na zeď, jednoduše je otřete vlhkým hadříkem. Vyhněte se používání agresivních čistících prostředků.

Dekorativní vrtulový šroub Lewis, 60cm

Naučte se vybírat doplňky do svého interiéru tak, aby jej skutečně doplňovaly. Přinášely do něj osobitost a originalitu. Také od toho je tady náš magazín o bydlení, který bude vaší nekončící inspirací.

Typ bytový doplněk
Rozměry (DxVxŠ) 60 x 60 x 8 cm
Barva stříbrná
Materiál slitina kov, hliník
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.