Dekorativní mísa Holly, přírodní

 
  • 1 z 5
 

Dřevěná mísa Holly je dekorativní předmět, který vašemu interiéru vtiskne jedinečnost. Design bytu pozvedne krásné přírodní provedení i opracování a exkluzivní materiál, který pochází z dřeviny teak. Tento výjimečný kousek musíte prostě mít.

  • Dřevěná mísa
  • Rozměry (DxVxŠ): 60 x 10 x 20cm
  • Barva: přírodní
  • Materiál: teak (burma)
Dostupnost Na dotaz
1 090 Kč    
Kategorie Dekorační předměty
Záruka 2 roky
 

Dekorativní mísa Holly není jen tak ledajakou dekorací. Je exkluzivním bytovým doplňkem. Mísa je jako moderní dekorace do obýváku v souladu s posledními trendy, tedy je vyrobena z přírodních materiálů. Jde přitom o exkluzivní dřevinu známou jako Teka obrovská neboli teak, která pochází z jižní a jihovýchodní Asie, v tomto případě z Burmy. Je to jedna z nejcennějších dřevin, a to díky prvotřídním vlastnostem dřeva vhodným i na stavbu lodí.

Charakteristické zlatavé zabarvení tohoto dřeva je dáno vysokým obsahem olejnatých pryskyřic. Dřevo je tmavěji žíhané a má velmi zajímavou strukturu. Mísa vyrobená z tohoto ušlechtilého materiálu má rozměry 60 x 10 x 20 cm a může sloužit nejen jako luxusní dekorace do bytu, ale třeba také jako mísa na ovoce. Chcete, aby se váš interiér stal výjimečný? Dodejte mu osobitost tímto bytovým doplňkem!

Ačkoliv je dřevina teak velmi odolná, určitě není vhodné používat na její čištění běžné prostředky. Dřevo bez povrchové úpravy je nasákavý materiál a snažte se tak být co nejšetrnější. S ohledem na to, že hlavní funkce předmětu je dekorační, postačí odstranění prachu běžnou prachovkou.

Víte, z jakých materiálů si můžete koupit luxusní doplňky do své domácnosti? Náš magazín o bydlení vám přináší informace na tato i další témata, která vás kolem doplňků do bytu zajímají. Doporučujeme nahlédnout!

Typ bytový doplněk
Rozměry (DxVxŠ) 60 x 10 x 20cm
Barva přírodní
Materiál teak (burma)
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.