Dekorativní mísa Courtney, přírodní

 
  • 1 z 6
 

Dřevěná mísa Courtney je dekorativní předmět, který vašemu interiéru vtiskne jedinečnost. Design bytu pozvedne krásné přírodní provedení i opracování a exkluzivní materiál, který pochází z dřeviny teak. Tento výjimečný kousek musíte prostě mít.

  • Dřevěná mísa
  • Rozměry (DxVxŠ): 60 x 10 x 20cm
  • Barva: přírodní
  • Materiál: teak (burma)
Dostupnost Na dotaz
1 090 Kč    
Kategorie Dekorační předměty
Záruka 2 roky
 

Dekorativní mísa Holly není jen tak ledajakou dekorací. Je exkluzivním bytovým doplňkem. Mísa je jako moderní dekorace do obýváku v souladu s posledními trendy, tedy je vyrobena z přírodních materiálů. Jde přitom o exkluzivní dřevinu známou jako Teka obrovská neboli teak, která pochází z jižní a jihovýchodní Asie, v tomto případě z Burmy. Je to jedna z nejcennějších dřevin, a to díky prvotřídním vlastnostem dřeva vhodným i na stavbu lodí.

Charakteristické zlatavé zabarvení tohoto dřeva je dáno vysokým obsahem olejnatých pryskyřic. Dřevo je tmavěji žíhané a má velmi zajímavou strukturu. Mísa vyrobená z tohoto ušlechtilého materiálu má rozměry 60 x 10 x 20 cm a může sloužit nejen jako luxusní dekorace do bytu, ale třeba také jako mísa na ovoce. Chcete, aby se váš interiér stal výjimečný? Dodejte mu osobitost tímto bytovým doplňkem!

Jak pečovat o teak?

Ačkoliv je dřevina teak velmi odolná, určitě není vhodné používat na její čištění běžné prostředky. Dřevo bez povrchové úpravy je nasákavý materiál a snažte se tak být co nejšetrnější. S ohledem na to, že hlavní funkce předmětu je dekorační, postačí odstranění prachu běžnou prachovkou.

Dekorativní mísa Courtney, přírodní - detail

Víte, z jakých materiálů si můžete koupit luxusní doplňky do své domácnosti? Náš magazín o bydlení vám přináší informace na tato i další témata, která vás kolem doplňků do bytu zajímají. Doporučujeme nahlédnout!

Typ bytový doplněk
Rozměry (DxVxŠ) 60 x 10 x 20cm
Barva přírodní
Materiál teak (burma)
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.